TRHY

Dura-Line má nejucelenější nabídku trubek, zatahovacích lanek, lubrikantů, spojek a příslušenství k nim. Slouží k zajištění úspěchu Vašeho telekomunikačního projektu. Naše nabídka mikrotechnologie je na trhu nepřekonatelná.

Výrobky se silicorem umožňují nejrychlejší instalaci kabelu a zároveň dosažení nejdelší instalační...

Dura-Line čelí řadě úkolů, se kterými se setkává a které musí řešit v rámci kontaktu s dodavateli elektrické energie, komerčních, ITS a průmyslových trhů.

V konkurenčním světě odvětví elektriky se setkáváme s novými výzvami, které se týkají výrobních způsobů k instalaci kabelů.

Mezi Dura-Line výrobky...

Dura-Line nabízí jak koaxiální, tak i optické kabely s předinstalací v mnoha různých konfiguracích trubek. Nabízíme také prázdné trubky nebo trubky s předinstalovaným tažným lankem.

Pokud je kabel předinstalován v jedné z našich trubek, ušetříme si  a zároveň zkrátíme dobu instalace o další krok a snížíme tak náklady na...

Mikrotechnologie je technologií uvažující dopředu, orientovaná na budoucnost, s využitím v přítomnosti. Požadavky na síťové infrastruktury neustále rostou, a proto je čím dál více důležitější, umět využít prostor ve stávající trubce. Mikrotrubičky a svazky mikrotrubiček umožňují řízený rozvoj Vaší síťové infrastruktury, umožňují...